KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9895316
nr 989 5316
Färgetsning
H Lindqvist, Apoteket, Visby, signerad, motivet: 16x12
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 19:52:38
22/10 20:20:37
100 kr
23/10 17:55:16